<% PM %>
Latest Shouts In The Shoutbox -- View The Shoutbox · Rules -  

Pages: (2) 1 2  ( Go to first unread post ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

» Gladius klub
Omega
 Posted: Apr 11 2014, 12:00 AM
Quote Post
Profile

played by Az emberi büszkeség - a szülőkével egyetemben - elhiteti velünk, hogy minden alkotásunkat irányíthatjuk. Az emberi természetünk által teremtjük meg szörnyeinket. Gyermekeink is egy ötvözetek, a tökéletlen húsunkból vannak. Varázslattal mozgatjuk őket, és sosem tudni igazán, mit tesznek majd

N/A

Years348 PostsAdminPM

Gladius

Star Valley északi részén fekszik, az épület. Egyszerű klubbként üzemel , de sokkal több annál. Nevezhetjük a the Legion főhadiszállásának is. Ez a hely gyűjti egybe a város összes zsoldosát, aki ennél a céhnél dolgozik, általában itt lehet belépni, illetve a feladatokat is innen kapják. A hely felsőbb szintjére még könnyedén bejuthat akár egy sima ember is, a rendelet nem hazudik, valóban egy klubbot talál a bejárat után. Jó pár asztal, egy pult, zenegép, természetesen a legjobb minőségben. A helység színárnyalatai a vörös és acélszürke színt részesítik előnyben. Általában itt kötik az üzleteket, és a „tiszta” dolgok is itt mennek végben, ahogy szokták mondani fehér terítőnél. Az alsóbb szintek azonban már érdekesebbek. Csupán egyetlen teherfelvonóval lehet lejutni, és aki lefele készül, át kell esnie egy csomó biztonsági vizsgálaton is. Ez még a Legion tagjaival is így van, bár nekik megvan az az előnyük hogy legalább fegyvert vihetnek magukkal oda le. Az alsóbb szinten egy óriási raktárépület található ahol a fegyvereket és felszerelést őrzik, egy gyakorlólőtér, illetve egy eligazító terem található, talán nem is kell mondani melyik teremnek mi a funkciója. A Gladius tulajdonosa egyébként Reginald Cornwell tábornok, aki egyben a Legion Céh feje is. Az öreg azután került a Céh élére miután leszerelt a CDS soraiból, neve a Mexico-i háborúróban elkövetett győzelme révén vált híressé

PMEmail Poster
^
Jimmy Latoya
 Posted: Apr 11 2014, 02:17 PM
Quote Post
Profile

Miután sikerült kicsúsznom a zsaruk gyűrűjéből és visszahúznom a nyomornegyedbe, egy pár napig csendben meghúztam magam, mert elég nagy hajtóvadászatot rendeztek utánam, ami szintén bizonyította, hogy nem kis dologba sikerült beletenyerelnem.
Persze erről mindenképpen értesítenem kellett Nil-t is, hiszen, ha esetleg ő is érdeklődni kezd, akkor könnyen beleszaladhat egy-két ólomgolyóba. Így azonnal felhívtam és elmeséltem neki mi a helyzet. Elmondtam neki, hogy tudom, hogy figyelmeztetett, hogy nem az én dolgom és, hogy veszélyes lehet, de most már, ha akarnék sem tudnék kiszállni, így most már csak úgy húzhatom ki a fejem a hurokból, ha végig csinálom.
Mivel ebbe az ügybe e kölyköket nem akartam belekeverni, viszont tagadhatatlan, hogy segítségre lesz szükségem, Nil megadott egy helyet, ahol talán leakaszthatok valakit.
Ezért vagyok most itt. Persze tudom mi ez a hely, hiszen utána néztem, meg Nil és felhomályosított, azért nem ártott az óvatosság, hiszen ezen a környéken azért mindig több zsaru nyüzsög, mint ami nekem egészséges mostanában.
Mindenesetre először nem árt szemrevételezni a terepet, így kérek egy sört és betelepszem egy eldugottabb sarokba, ahonnan azért viszont én átlátom a helyet.

--------------------
Aki a csapaté lett, várja a csapatélet, Joga a közös ösvény, e helyen ez a törvény, Hé, kölyök, a törzs befogad, Tiéd a szabad élet, Soha ne félj, amíg a törzs fia vagy, Farkasok foga véd meg.

user posted image
PM
^
Nil Dryden
 Posted: Apr 15 2014, 02:22 AM
Quote Post
Profile

played by Egyetlen egészséges élőlény sem sebezhetetlen ezen a földön sem testileg, sem lelkileg, egyetlen gép, robot sem, semmiféle lélektelen anyag. Semmi sincs, ami sebezhetetlen.

Omega

Years92 PostsAnarchPM

Sokat vaciláltam, de végül az eljövetel mellett döntök. Elég meredek akcióra készülhet a srác, és azt hiszem ha már nekem segít, ki kell hogy vegyem a részem benne, hogy amennyire lehet megkönnyítsem a helyzetét. Persze emiatt küldtem ide a Gladiusba, az itteni tagok ha jó üzlet kínálkozik, igencsak segítőkészek, és meg kell hagyni a legtöbbjük igazi harcos. Csupán az a kérdés hogy mindez elég lesz e. Biztosra szeretnék menni, így a mai nap én is útra kelek, és bár Jimmy még nem tudja de feltett szándékom megtalálni, remélhetőleg még itt a klubban. Nemsokára meg is érkezek, most kivételesen nem a motor mellett döntök, hanem egy régebbi típusú légpárnás ford volánja mögül pattanok ki mikor az épület elé érek. Fekete bőrdzsekit viselek, hozzá illő szintén fekete bőrnadrággal, lábamon pedig már a lehordott motoros bakancsom díszeleg. Természetesen fegyver is van nálam az oldalamhoz erősítve, de ezen a környéken jobb nem mutogatni az ilyesmit. Mikor belépek a bár részlegbe, tekintetemet villámgyorsan körbe hordozom a teremben, és szerencsémre kis keresgélés után meg is találom akit keresek. Nem tudom hogy ő már kiszúrt e, de ha igen ha nem nemsokára úgy is beszélni fogunk, ugyanis miután a pultnál rendelek én is egy sört, nemsokára már az ő helye felé veszem az irányt, ahol le is ülök vele szemben.
- Üdv Jimmy, nos mi a helyzet? - Kérdezem nyugodt hangon, miközben tekintetemet a másik felé irányítom. Gondolom még a srác is terepszemlét tart, én is így teszek bár a fickó akire gondoltam még nincs itt. Meglehet a végén nélküle kell elindulni az akadémiára? Fenébe, pedig egy jó zsoldos jól jöhet az olyan helyzetekbe ahol könnyen erőszakossá fordulhatnak a dolgok.
- Meggondoltam magam, azt hiszem lehet el fog kelleni a segítség, szóval ma én is a társasággal tartok.... már ha megjelenik a tag akit keresek- Tekintetem közben lassan vissza vándorol a másikra, és pár pillanatig át is gondolom valóban jó ötlet ilyesmibe beleugrani, elvégre az életét kockáztatja az én ügyemért...
- Mennyire vagy jó álruhás akcióban ? Lenne egy haditervem - Lehet hirtelen jön a kérdés és kissé hülyén is fog hatni, de van egy tervem. Ahhoz viszont tudnom kell a másik mennyire lenne képes, mert egy biztos nem rohanhatunk be csőstül az akadémia épületére hogy előkerítsük a tagot, kelleni fog egy álca.
PMEmail Poster
^
Jimmy Latoya
 Posted: Apr 15 2014, 02:53 PM
Quote Post
Profile

Egyelőre csak a sörömet iszogatva nézelődök és igyekszem beolvadni, hogy kis idő múlva ne én legyek már az új srác és ne meresztgesse senki felém gyanakvó tekintetét. Éppen elég, hogy a pultos nem nagyon akart kiszolgálni, mert annyira kölyöknek nézett még. Szívesen az orra alá dugtam volna a pisztolyom, hogy megmutassam neki ki a kölyök, de sejtésem szerint az itt lévő emberek ezt nem vették volna jó néven, ráadásul éppen segítség ügyben járok, nem lett volna jó eljátszanom a renomémat.
Így hát nem akasztok ki lehetőleg senkit, amúgy is elég érdekes nép zsúfolódik itt össze, nem biztos, hogy nem én húznám a rövidebbet. De talán van itt egy pár őrült, aki hajlandó belevágni egy olyan öngyilkos küldetésbe, amire éppen készülök.
Mikor újabb vendég mögött csukódik az ajtó, az én szemem is arra kalandozik, hátha ő lesz nekem a megfelelő, bár igaz, gőzöm sincs, hogy konkrétan kire gondolok, majd olyan megérzésre fogok választani minden valószínűség szerint.
Azonban meglepődve veszem észre, hogy aki bejött nem akárki, hanem Nill maga. De mi a frászt keres itt? Valami baj van?
Egyelőre nem teszek egy halvány mozdulatot sem, amivel elárulnám, hogy ismerem, hiszen nem tudom mi a helyzet, de mivel aztán célirányosan hozzám sétál egy hasonló sörrel a kezében, mint amit én is iszogatok, már inkább csak a csodálkozás marad.
- Nálam a helyzet változatlan cimbora, de TE, mit keresel itt?– dobom vissza a labdát, de nagyon nem kell noszogatni, hamar megtudom, hogy velem akar jönni. – Jól meggondoltad? Tudod, hogy elég halálos a játszma és neked nem kell a hurokba dugnod a fejed. – nézek rá összeráncolt homlokkal, ami csak jobban elmélyül, ahogy felteszi a következő kérdést.
- Tényleg? – villanyozódok fel a haditerv hallatán. – Azt mondják elmehettem volna színésznek. – intek könnyedén a dologra és rávigyorodok. – Mit találtál ki? Mennyire kell bedugnom a fejem a krokodil szájába?

--------------------
Aki a csapaté lett, várja a csapatélet, Joga a közös ösvény, e helyen ez a törvény, Hé, kölyök, a törzs befogad, Tiéd a szabad élet, Soha ne félj, amíg a törzs fia vagy, Farkasok foga véd meg.

user posted image
PM
^
Nil Dryden
 Posted: Apr 19 2014, 12:35 AM
Quote Post
Profile

played by Egyetlen egészséges élőlény sem sebezhetetlen ezen a földön sem testileg, sem lelkileg, egyetlen gép, robot sem, semmiféle lélektelen anyag. Semmi sincs, ami sebezhetetlen.

Omega

Years92 PostsAnarchPM

Tudom én is hogy nem ez volt az eredeti terv, de mint minden ez is változhat, és utólagosan átgondolva az az érzésem, jobb lesz ha én is segítem a srácot, ha nem akarom hogy nagyobb bajba kerüljön. Jimmy okos és kreatív srác, de egy akadémián ami hemzseg a zsarukkal, legalábbis a növendékekkel, nos enyhén szólva is veszélyes. Ha ott helyben nem ölnék meg, bizonyára történne valami véletlen, meglehet a kihallgató szobában vagy a zárkában ahová bezárnák. Így mikor megérkezek, egy sört véve, mintha semmi komoly dolog nem lenne, úgy sétálok oda a sráchoz. Nem bízok senkiben még a Legion tagjaiban sem, elvégre kémek bárhoz lehetnek. Ebben a szarkupacban amit városnak hívnak amúgy is sok a kíváncsi szem, ami nem feltétlen jó előjel. Amikor leülök a másikkal szemben, el is mondom, hogy én is segítek az akció végrehajtásában, ám amikor hallom a másik szavait, kissé keserűen mosolyodok el, miközben rágyújtva egy cigire nagyot is szippantok belőle.
- Ahogy neked se, mégis megteszed. Ez az ügy nem csak az enyém, nem csak a tied mindkettőnkre tartozik, és engem is olyannyira érdekel hol végződnek a szálak mint téged - Mutatok rá a srácra sokat mondóan, miközben egy korty sörrel nedvesítem meg a torkomat, s már folytatom is.
- Mindazon által, és semmiféle egoizmus nélkül mondhatom, szükséged lesz a segítségemre, elvégre lehet bejutni bejutsz, de ha el is sikerül kapni a tagot, arra gondoltál hogy jutsz ki a területről? Én már környékeztem meg azt a helyet és mondhatom, ha beriasztanak, a biztonsági rendszerek neked ott kasznállnak - Mondom komor hangon, végül úgy érzem ideje lenne rátérni a tárgyra, lévén a zsoldosunk sehol nincs. Nem tudom mi lehet az oka, de pillanatnyilag nincs is időm foglalkozni ilyesmivel.
- A tövéig - Mondom egy gonoszkás mosollyal az arcomon. Elsőre talán ijesztő lehet a megjegyzésem, de nem hagyok sok reakció időt a másiknak, máris folytatom.
- Az igazat megvallva olyasmit fogsz csinálni ami hülyeség, nem gondolnák hogy megpróbálod, mert az esélyeid egyenlőek a nullával. Éppen ezért fog bevállni, nyújtsd ide a kezed és ne kérdezz semmit. - Mondom miközben a belső zsebemből egy kb tenyér méretű kis szerkezetet húzok elő , aminek egy tüskés kanülszerű végződése van. Ezt egy pillanat alatt nyomom bele a másik csuklójába, majd néhány másodperc múlva a rá kötött gépe kezdem el bütykölni. Egy szót se szólok amíg meg nem vagyok, az egész procedúra talán 6-7 percet vehet igénybe. Mikor kész vagyok a tű is kikerül a másik testéből én pedig elégedett mosollyal dőlök hátra.
- Nos, mostantól te vagy Norman Dice Newtown-y család sarja, akit az egyetemről a rendészetre irányítottak át. Elég sablonos sztori de be fog válni, a dolog lényege hogy te nagyon de nagyon a rendet akarod szolgálni, és jelentkezned kell a kiképződnél, aki nem más mint ? Na ki? -Mosolyodom el titokzatosan megvárva hogy a másik össze rakhassa a dolgokat, a saját részemről még nem beszélek, egyenlőre jó ha ezt tisztázzuk.
- Kaptál tőlem egy ideiglenes személyi chipet, az adatok forrása pedig titkosítva van rajta, így beletelik jó néhány órába, ha nem napba míg felfejtik hogy mikor is készült a személyleírásod. Szerencsére ha minden jól megy nekünk elég lesz úgy... - Néz az órájára kissé elgondolkozva.
- Harminc- Harmincöt perc...
PMEmail Poster
^
Jimmy Latoya
 Posted: Apr 19 2014, 10:39 AM
Quote Post
Profile

Ha kicsit mélyebben magamba nézek, egyáltalán nem bánom, hogy Nil csatlakozott hozzám és úgy döntött velem tart, még ha ezt nem is mondom most nyíltan a szemébe. Azt is tudom, hogy szükségem van segítségre, mert akár milyen nagy vagánynak is adom ki magam, azért hülye nem vagyok, hogy azt gondoljam egyedül megrohamozhatok egy egész rendőrségi akadémiát és még ki is jutok onnan a zsaruval együtt.
És bár úgy volt, hogy azért jövök ide, hogy felszedjek valami hozzám hasonlóan őrült zsoldost, aki hajlandó pénzért kockára tenni az életét, most mégis sokkal jobban örülök, hogy ez nem egy vad idegen lesz, aki, ha szorul a hurok lehet, hogy minden aggály nélkül feldob, hanem egy megbízható társ. Ettől sem lesznek sokkal jobbak az esélyek, de legalább elmozdultak a nulláról.
- Tudod Nil, én mindig megtartom a szavam, ez valami bolond mánia nálam. – vigyorgok a srácra. – És most már kétfelé is köt az ígéretem, így nekem muszáj, de ha már így döntöttél, természetesen nem lököm e magamtól a segítséget, mert itt nem látok senkit, akinek bizalmat szavaznék. – intek körbe a helyiségbe.
Ahogy tovább folytatja én is csak bólintok rá, hiszen pont ez jutott az előbb nekem is eszembe, hogy ha valami vak szerencse folytán sikerül is a zsaru közelébe jutnom, ki is kell hoznom valahogy, és ez kemény diónak ígérkezik.
- Akkor csak abban reménykedhetek, hogy megakadok a torkán. – kuncogok fel és Nil felé emelve a sörös üveget jól meghúzom.
Az, hogy hülyeséget fogok csinálni nem újság, de kimondottan kíváncsivá tesz, hogy ő mire gondol és mikor a kezemet kéri szó nélkül nyújtom oda.
Általában nem vagyok ilyen bizalommal senki iránt, de a srácot már elég régóta ismerem, tudom, hogy eddig még mindig megtartotta a szavát, ráadásul most igen csak egy cipőben evezünk. Ha engem elkapnak, ő sem úszhatja meg, és nem azért mert magamtól beköpném, hanem mert nincs olyan ember, akiből a CDS ne tudná kiszedni, amit akar. Nincsenek ezzel kapcsolatban illúzióim és gondolom Nil-nek sem.
Bár felszisszenek, ahogy a tű a bőröm alá hatol, de nem rántom el a kezem. Épp elégszer láttam már a műveletet, hogy tudjam mire készül, így aztán figyelmesen hallgatom a magyarázatát, miután visszahúztam a kezem és erősen megdörzsöltem az égő felületet.
- Ez érdekes lesz! – villan egy farkas mosoly az arcomon. – Én meg a rend szolgálata, na meg a fegyelem. Tényleg nagy színészi képességet kell bevetnem, hogy én azoknak a seggfejeknek ugráljak. Tudod Nil a véremben van a lázongás. – vonom meg a vállam. – Minden esetre Wilson felkötheti a gatyáját, mint kiképző. – bólintok Nil felé, hogy igen, tudom, hogy kihez irányított a hamis paranccsal.
- Oké, értem! – memorizáltam a szavait. – Dice Newton leszek és van jó fél órám, hogy ne bukjak le. Elég lesz! Valahol az utcán elrejtek egy kábítópisztolyt és valami indokkal kicsalogatom a fickót oda. Aztán kellesz egy furgonnal, amivel elvisszük egy csendes helyre és kikérdezzük.
Nem vagyok egy vérszomjas vallató, nincs is tapasztalatom benne, hiszen én nem ezen a téren mozgok, de ha a zsaru tényleg benne van a dolgokban, akkor szívesen verem laposra.
- Készen állok. – iszom ki a söröm maradékét és nézek határozottan Nil-re.

--------------------

user posted image
PM
^
Nil Dryden
 Posted: Apr 22 2014, 12:39 AM
Quote Post
Profile

Omega

Years92 PostsAnarchPM

Meglepetés vagy sem, én is megjelenek a helyszínen. Bízom a srácba de azt is tudom hogy egyedül túl nagy falat lenne, na nem mintha rossz képességei lennének a srácnak, de a CDS biztonsági rendszerével nem biztos hogy el tudna bánni miközben a rendőrök ott loholnak majd a nyakába. Miután leülök és rágyújtok beszélgetni is kezdünk, néha néha kortyolok a sörből s bólintok a szavakra egészen odáig míg el nem mondja hogy most már két felé tartozik. Kissé fel is csillan némi csodálkozás a szemeimbe miközben oldalra döntöm a fejemet.
- Nocsak? Ezek szerint idő közben személyes lett a dolog? - Érdekel a sztori és nem tudok mindenről szóval ha akarja megoszthatja velem a dolgot, de ha nem hát akkor nem fogom erőltetni. A dolgoknak viszont be kell indulnia, így hamar rá is állok a terv elmagarázására, és azt is elárulom neki, hogy nem lesz egy sétagalopp a mai akció. Már csak azt nem értem miért nem elkötelezett Anarch tag, ilyen vakmerő egyének jól jönnének a testvériségbe, véleményem szerint ők viszik tovább a jövőt, főleg mert Jimmy eszes is.
- Nyugi, azért leszek ott hogy megakadj a torkán. - Egyenlőre még nem rántom le a saját szerepemet az akcióban, előbb úgy érzem fel kell készíteni a srácot, amit el is kezdek. Először is egy hamisított chipet programozok rá a kezére némi kis "műtét" keretében, amit szerencsére nem utasít vissza, közben pedig vázolom is neki az akció részleteit.
- A te és a saját érdekemben arra kérlek, hogy erőltesd meg magad legalább fél óráig. Hidd el menni fog, én is voltam már vizsgáló bíró, egész jól bírtam leszámítva azt hogy a chip adataim szerint látáskárosult voltam, hidd el a vakot se jó eljátszani - Mondom egy ravasz mosollyal, hogy jelezzem nekem is kellett már színészkednem, de azt bevallom hogy én nekem nem is megy olyan jól.
- Csak kapd el, és ha megvan a megfelelő alkalom szedd ki belőle az infókat, ha kell szoríts stukkert a tarkójához, az általában megoldja a nyelvét. Remélem ez a Wilson nem fanatikus mert akkor baszhatjuk - Mondom elhúzva a számat, de ezen most nem érünk rá sokat agyalni inkább a terv megbeszélését folytatjuk.
- A helyzet egy kicsit durvább lesz., neked kell bevinned engem. Ha el is kapjuk ezt a Wilsont még mindig ki kell vinni ahhoz hogy ne érkezzen erősítésük, ahhoz pedig az épület biztonsági rendszerét ki kell iktatni. Az viszont egy külön szerveren fut, amit a saját computer termeikből irányítnak, de nyugi megvan a tervem rá, bár most jön a dolog húzós része. De most gyere majd útközbe beavatlak- Mondom miközben felállok és ha minden igaz el is indulunk kifelé, ahol a kocsim már vár minket.
- Rendőrtanonc vagy, egyszóval kötelességed még így is harcolni az Anarch ellen. A terv egyszerű, te fogsz bevinni az épületbe méghozzá fogolyként, akire a nyomornegyedben találtál rá, és kaptál el. Ha megkérdezik kit és hogyan mond azt, hogy kaptál egy fülest és megtaláltad azt a fickót aki a kvantum reaktornál történt krahért felel. Erre Wilson tuti harapni fog . Bejutunk, te elmész érte jelenteni neki hogy megvagyok, addig én kiiktatom a rendszereket, aztán ketten elkábítjuk és kicsempésszük az akadémiáról. Röviden ennyi- Hogy valóban közöm lenne hozzá? Nos ezt most nem mondom el, bár tény elég véres mészárlás esett ott, de tudok a dologról, és szégyen, nem szégyen bevallani ha nem is közvetlenül, de közvetetten segítettem az akciót.
[/color]
PMEmail Poster
^
Jimmy Latoya
 Posted: Apr 22 2014, 05:55 PM
Quote Post
Profile

Nem lepődök meg Nil kérdésén, hiszen ő közben lemaradt az étterem tulajdonos kálváriájáról, na meg az enyémről, amikor ott majdnem csapdába ejtettek. Röviden összefoglalom neki, hogy a férfi fia is hasonló áldozattá vált és bár nem játszom a jó fiúk csapatában, azért a szavamat sem szoktam megszegni, ha egyszer adom valakinek, így már ez is játszik a történetben.
- Az öreg azért, hogy helyette is bosszút álljak feltartotta a piócáimat, míg elmenekültem, pedig tudta, hogy neki annyi. – fejeztem be a rövidke kis ismertetőt.
Mivel már vásároltam az anarchtól azonosítókat, így nem félek attól, hogy amit most Nil belőtt a bőröm alá, nem megfelelő, legalábbis addig biztosan kitart, amíg mondja, ennyi időnek meg elégnek kell lenni, hogy előkerítsem azt a férget.
- Ne parázz haver. – vigyorgok rá, mintha csak templomba készülnék egy vasárnapi misére, nem egy zsaruktól nyüzsgő intézménybe. – Tudok én fegyelmezett lenni, ha rászánom magam, és én sem akarok lebukni. – nyugtatgatom, bár ő sem a beszariságáról híres.
- Tényleg? Vakot alakítottál, ráadásul vizsgálóbírót? – nevettem fel és tiszteletem jeléül vállon veregettem. – Nagy vagy pajtás, azért ehhez kell, hogy elég hidegvérű legyél!
Abban azért nem vagyok biztos, hogy az akadémia kellős közepén kéne kiszednem a csókából amit tud, mert ott azért neki sokkal nagyobb az előnye, de egyelőre csak figyelmesen hallgatom tovább, milyen hálót szőtt Nil, hogy elkapjuk a legyünket és mi meg épségben kisétálhassunk onnan.
- Szóval te játszod a csali szerepét. – bólintok és nem vitatkozom vele, hiszen ennél jobb módszerrel úgy sem tudjuk kicsalogatni a korrupt zsarut, de meg kell vallani nem szívbajos a bajtársam, ha megnézzük mekkora kockázatot vállal.
Mikor Nil elindul én is követem, de előtte még lehúzom a kártyát az asztali terminálnál, hogy fizessem a fogyasztásunkat, majd részletekbe menően is megtudom, miként képzelte a dolgot a bejutással és kijutással.
- Oké, azt hiszem egész klasszul összehoztad. – bólintok egy kis gondolkodás után. – Talán nem ártana közben valami kis ribbiliót is kelteni, hogy összezavarjuk őket, mondjuk egy tűzriadó, vagy hasonló. – javaslom, mert tudom, hogy ha bemászik a rendszerbe, meg tudja csinálni. – Ha már lúd, legyen kövér, nem? – vigyorgok rá, mikor már a kocsijánál vagyunk. – Úgy könnyebb lesz kihozni is az épületből a mocskot. Mond Nil? – nézek rá kérdőn. – Tényleg volt közöd ahhoz a véres akcióhoz?
Nem tudom, hogy válaszol e a férfi, de talán rájön, hogy pont ezért nem akarom elkötelezni magam a szervezete felé, mert ez végképp nem az én stílusom.
- Most rögtön neki kezdünk? – kérdezem aztán felpezsdülve.

--------------------

user posted image
PM
^
Nil Dryden
 Posted: Apr 26 2014, 01:33 AM
Quote Post
Profile

Omega

Years92 PostsAnarchPM

Csak lassan bólintok az elhangzottakra, miközben arcom egy pillanatra komorrá változik.
- Szóval akkor egy személyes vendetta is egyben ez a küldetés - Veszem ki a véleményem szerinti lényeget a másik szavaiból. Nem mondok rá semmit, se nem bíztatom se nem mondok negatív véleményt a dologról, az ő dolga mennyit és miért kockáztat, nekem ebbe nincs jogom beleszólni. Az ezt követőkre viszont nem mondok semmit, csak nevetve bólintok egyet. Reméltem is hogy viccelődik, mindkettőnk érdekében. Szerintem egyikőnk se akarja hogy az a bizonyos sárkány becsukja a száját, amikor belesétálunk, az én történetem viszont ahogy nézem némi derűt is hoz a témába.
- Úgy ahogy mondtam, bár a vak erős túlzás. Látás sérült, az végülis majdnem olyan mintha vak lennél, csupán foltokat azért látsz. Minden esetre szerintem is minimum 3 Oscart érdemelt - Vigyorodom el, és kissé helyesbítem ki azt a "vak" dolgot, ahhoz lehet hogy túl gyenge alakítás lett volna amit akkor hoztam. A tervnek azonban el kell készülnie, pontosabban tisztázódnia kell Jimmy előtt így avatom be. Véleményem szerint mindenképp szükséges cselhez folyamodni ha élve ki akarunk jutni az akadémiáról lévén azt a helyet is bizony igencsak erősen őrzik. Belül kell rést ütni a pajzson.
- Nem igazán hiszem hogy lenne rá más lehetőségem. Bejutni nem tudok, a hamis chippek eléggé fogytán vannak, na meg kell egy erős indok hogy kicsalogassuk a szigorúan őrzött irodájából azt a gennyládát - Látszik az arcomon hogy nem szívesen teszem a fejsze alá a fejemet, de ami szükséges azt meg kell tenni nincs mese, ezzel bizonyára ő is tisztában van. A fizetésre csak biccentek a srác felé köszönet képen miközben már el is indulunk kifele a járgányhoz, hogy aztán elindulhassunk a végső célunk felé.
- Nyugi erre is megvan már a tervem. Az akadémiától nem messze ott van az egyetem. Ha valami gond van ott általában a diákokat küldik ki, hogy szokják a terepet, de mégis maradjanak az akadémia közelébe. Megrendezek a szomszédba egy bombariadót, aztán ahol tudom lezárom az akadémia területét ha már kiürült valamelyest. Ez elég nagy ribillió lesz? - kérdezem nagyon is komoly arccal. Tudom hogy ez egy blöff és ha nem jön be bizony nagy szarban leszünk, de néha kockáztatni kell.Amikor azonban a kérdése jön, csak komoly szemekkel nézek az arcára, s néhány pillanattal később felelek csak rá lassú bólintással kezdve az egészet.
- Nem vagyok rá büszke, de volt. Én kódoltam le a titkos frekvenciát amin átment az adat. Arról viszont ami ott történt, a gyilkosságokról és az egész öngyilkos akcióról vajmi keveset tudtam. Tudod közülünk se avatnak be mindenről mindenkit, csak ami szigorúan az ő munkájához kapcsolódik. - Nem fogok mentegetőzni, hiszen ezt akárhogy is magyarázom részese voltam a multat pedig nem lehet megmásítani. Erre nem találtak ki technológiát. Amikor úgy 1 kilométerre közelítjük meg az akadémiát, egy kissé eldugottabb szakaszon leállítom a járművet majd a másikra nézek.
- Ja, jőjjön aminek jönnie kell. De először húzd fel azt ami a csomagtartóban vár rád. Egyenruha nélkül eléggé necces lenne elhitetni hogy oda jársz, és ami azt illeti kéne rám egy bilincs is - Húzok elő egy mágneszáras szerkezetet a zsebemből, amit aztán meg is lóbálok a szeme előtt.
- Ne sajnáld szorítsd rám, és ha lehet úgy vigyél be hogy mindeni lássa. Adjuk meg a cirkuszt a népnek - Szállok ki a kocsiból és hátra is kulcsolom a kezeimet mikor a másik mindennel elkészül. Nem nagyon fűlik a fogam ahhoz hogy ennyire kiszolgáltatott legyek, de ha minden jól megy úgyse tart sokáig a dolog.
[/color]
PMEmail Poster
^
Jimmy Latoya
 Posted: Apr 26 2014, 12:30 PM
Quote Post
Profile

Nem tagadom, hogy most már én is érintett vagyok a dologban, habár nem jellemző rám ez a fajta érzelgősség, de ha valaki feláldozza a menekülésem érdekében az életét, akkor feltétlenül számíthat rá, hogy betartom a neki tett ígéretemet.
Nil színészi képességének ecsetelését én is vigyorogva hallgatom és tényleg szívesen megnéztem volna, főleg utána azoknak a képét, akik később rájöttek, hogy átverték őket.
De hamarosan vége szakad a beszélgetésünk kellemesebb részének és a konkrét tervekre terelődik a szó, ami meglehetősen kockázatos és veszélyes, mert amilyen egyszerűnek hangzik, olyan könnyen rajta is veszthetünk. És nem szívesen lennék a saját és Nil bőrében, ha ez megtörténik, mikor nyüzsögnek körülöttünk a zsaruk, ráadásul, ha kiderül miért vagyunk ott, akkor Wilson különösen „kedvelni” fog minket.
- Az biztos, hogy ha besétálok veled bilinccsel a kezeden, öröm táncot fognak lejteni és ez biztosan ki fogja hozni a férget az odújából, de ettől függetlenül elég sok az bizonytalan tényező és félek sokat kell majd improvizálnunk. Nem biztos, hogy végig melletted tudok maradni és ha elveszítjük egymást, akkor gond lehet a kijutásnál. – jegyzem azért meg menet közben.
Aztán végig hallgatom, hogy milyen tervet eszelt ki a zavar keltésre és el kell ismernem, hogy tényleg mindenre gondolt, csak működjön is a dolog.
- Oké, nem rossz! – bólintottam. – Reménykedjünk a legjobbakban, mást úgy sem tehetünk, ha már belekezdtünk.
Miután feltettem a kérdést a merénylettel kapcsolatban, nem voltam benne biztos, hogy válaszol is rá, de becsültem azért, hogy végül mégis megtette. Elég jól ismerem a szervezetet és tudom, hogy valószínűleg igaz, amit Nil mond, és azt is tudom, hogy bár ő sokkal elkötelezettebb híve az Anarch-nak, mint én valaha is leszek, neki sem tetszik minden, amit csinálnak.
- Tudom Nil! Hidd el eszemben sincs elítélni téged érte, de már láthatod, hogy miért nem akarok belépni a bandádba. – néztem rá együttérzően.
Mikor megérkezünk és Nil megmondja, hogy bele kell bújnom az ellenség bőrébe, vagyis ruhájába, csak egy grimasszal válaszolok, de hát tudom, hogy ez nem kerülhető el.
- Valahogy majd csak kibírom, hogy ne viszkessek tőle majd folyamatosan. – vigyorodom el valószínűleg jó pár óráig utoljára, mert most jöhet a zord zsaru szerep.
- Hogy utálom ezeket a szarokat. – fújok egyet a bilincs látványára, hiszen volt hozzá már párszor szerencsém, de legalább nem sokáig. – Remélem gyorsan végzünk és hamar leszedhetjük rólad. – veregetem meg Nil vállát biztatóan, miközben már átöltözve és a civil ruhámat a csomagtartóba rejtve, rákattintom a béklyót hátratett kezére.
- Készen állsz? – néztem rá elkomolyodva, hiszen akármilyen hülye voltam néha, talán életem egyik legveszélyesebb feladata előtt álltam. – Akkor ugorjunk a mélybe!
Azzal megfogtam Nil könyökét és felvéve a rend őrének mord szerepét elrángattam a bejáratig, ahol a kapuban strázsáló őröknek igazoltam magam.
- Elkaptam egy körözött anarch férget. – közöltem velük azonnal.

--------------------

user posted image
PM
^
Nil Dryden
 Posted: May 1 2014, 03:50 PM
Quote Post
Profile

Omega

Years92 PostsAnarchPM

Amit mond az mind igaz is, de arcomon mégsem látszik hogy ettől túlságosan tartanék. Persze ez nem jelenti hogy nincs bennem szorongás hiszen ötletnek igencsak hajmeresztő besétálni a rendvédelmi szervekhez és úgymond önként átadni magam , de azt hiszem más lehetőség nincs. Arra viszont hogy nem tud velem maradni csak megrántom a vállamat.
- Nem is lenne előnyös ha végig ott lennél. Ketten elég feltűnőek lennénk amint éppen megpróbáljuk átprogramozni a szerverszobájukat. Az alap protokoll úgyis az hogy egy őr elkíséri a befogott egyént a kihallgató szobába. Nos én ott tervezem a meglógást. Bennfentesektől tudom hogy onnan nem túl nehéz eljutni abba a terembe ami engem érdekel.- magyarázom el kissé részletesebben a rám vonatkozó dolgokat, ebből már sejtheti a srác is hogy neki kell elkapnia a fickót, meglehet a kikérdezésnél se leszek jelen ha eközben én csinálom az elterelést. Minden esetre útnak indulunk én pedig tovább mesélem a tervemet, ami közben egy kisebb infó morzsa is a fiú felé hull, s bizony ez kérdéseket szül amit meg kell válaszolni. Jimmy szavaira viszont csak oldalra döntöm a fejemet, bár arcom egyáltalán nem úgy tűnik mintha mosolyognak
- Egyik oldal módszerei se jobbak a másikénál. Ha belegondolsz ez már háború, csupán nem olyan mint amiket a filmekben látsz. Nincsenek nagy több ezres csaták, se hősi énekek, egyszerűen mindkét fél bevet mindent hogy ők kerekedjenek felül. Az egyetlen különbség a célokban van, ezért vagyok ott ahol. Te is tudod hogy teljesen elhatárolódni nem tudsz mindkét oldaltól - Nézek rá komoly tekintettel persze megértem amit mond, de ezt a témát inkább későbbre kéne tenni valami nyugodtabb helyen, lehetőleg egy sör társaságában. Most viszont ideje akcióba lendülni és bár nem akarom de a bilincsnek is rám kell kerülnie. A fiú szavaira csak egyetértően bólintok.
- Nem vagy vele egyedül, de ha el akarunk valamit hitetni velük akkor hitelesen kell játszani a szerepet. A bilincs miatt ne aggódj azt megoldom, most örülök először annak hogy a bal kezem mechanikus és leszedhető - Mondom egy kisebb zavart mosoly kíséretében, s most már talán Jimmy is sejtheti miként tudok majd megszabadulni a béklyóimtól. A kérdésre csak bólintok jelezve hogy készen állok, és néhány perc múlva már kezdődik is a színjáték. Persze nem könnyítem meg a fiú dolgát, folyamatosan próbálok ki ki törni a fogásából, mikor az őrök felé visz, de ez persze csak a játék része, és hitelesen kell csinálni.
- Szemétláda mocskos kis takony, ha kiszabadulok innen kibelezlek téged meg a mocskos családodat is - Lökök rajta egy elég nagyot vállal beleütve a mellkasába ami elég erős ahhoz hogy egy pillanatra sikerüljön talán elrugaszkodnom a fogásából, de ezután mint ahogy sejtettem is, a két őr szinte azonnal leteper és két - három botütéssel megjutalmaz.
- Ne olyan sietősen te kis patkány - Húznak fel földről, én viszont csak a srác fele nézek vérgőzös tekintettel. Persze Jimmy sejtheti hogy mindez csak színjáték, de véleményem szerint elég jóra sikerült hogy még fikarcnyi gyanú se álljon felettünk.
- Mi a neved és azonosítód kölyök? Ez a patkányivadék pedig mit követett el?- kérdezi az egyik a sráctól. A fickó egyébként egy idősebb tiszt, láthatóan eléggé büszke pillantást vet a fiú fele, akinek már csak felelnie kéne a protokoll kérdésekre.
PMEmail Poster
^
Jimmy Latoya
 Posted: May 2 2014, 10:28 AM
Quote Post
Profile

Bár látszatra teljesen nyugodt vagyok, azért a gyomromban van bőven feszültség, hiszen mégis csak olyan helyre megyünk, amit máskor nagy ívben elkerültem.
Végig hallgatom Nil mondókáját, hogy miért is nem baj, ha elszakadunk egymástól, ami tényleg logikusan hangzik, csak éppen az a gond, hogy miként szabadul meg attól az őrtől, aki kísérgetni fogja, ha az nem én leszek.
- Meg leszel bilincselve és nem lesz nálad fegyver, hogy akarod kiiktatni a kísérődet? – teszem rögtön szóvá is az ellenérzésemet a terv ezen részével kapcsolatban.
De úgy látszik olvasott a srác a gondolataimban, mert nem sokkal később már erre is van magyarázata.
- Mire nem jó egy implant, nem? – vigyorodom el, mert így talán már kivitelezhető, amit elgondolt.
Az anarchok módszereiről, vagy a másik fél módszereiről persze lehetne vitatkozni, és tudom, hogy valahol Nil-nek igaza is van, mert itt már senki nem néz semmit, mondván a cél szentesíti az eszközt, de ahogy az egyikhez sincs eszembe csatlakozni, úgy a másik sem vonz. Igaz, hogy a törvények szerint körözött bűnöző vagyok, de vannak bizonyos morális szabályaim, amit még én sem szívesen szegek meg, még ha a fennálló rendszert szívesen dobnám a kukába, akkor is.
- Lehet, hogy nem tudok elhatárolódni teljesen, de szeretek a magam feje után menni, ha már a szarba akarom dugni. – vonom meg a vállam, de nem forszírozom tovább a dolgot, tényleg nincs itt ennek az ideje.
Aztán megkezdődik a színjáték és el kell ismernem, Nil kiválóan játssza a szerepét, ha nem beszéltük volna meg előre, akár még el is hinném, hogy komolyan sérteget. Legszívesebben vigyorognék, de nem buktathatom le magunkat, így én is kellő gyűlöletet varázsolok az arcomra, főleg, miután majdnem felöklel és kirántja magát a kezemből.
- Kussoljál anarch féreg, mielőtt beverem a képed! Innen te már nem mész sehova tetűláda, max. a hamvasztóba.– üvöltök a képébe, miután az őrök felrángatták, bár addigra már beszedett pár ütést tőlük.
Ennek bele kellett férnie a játékba, és bár sajnáltam Nil-t, nem tehettem most már semmit, az előadásnak folytatódnia kellett.
Vettem az idősebb zsaru elégedett pillantását és igyekeztem valamiféle katonás tartást felvenni. Tisztelegtem és már folyékonyan mondtam is.
- Norman Dice tizedes, uram, újonc járőr vagyok, nem régen helyeztek ide az egyetemről, az azonosítom 850326. A fickó körözött anarch merénylő, uram. Benne van az adatbázisban, felismertem. Úgy tudom itt Wilson századosnak kell jelentenem a dolgot. Meg tudná mondani hol találom?
Nagyon reméltem, hogy elég meggyőző az alakításom és hamarosan az árulót is láthatom szemtől szembe. Akkor már csak ki kell faggatnom valahogy és remélni a legjobbakat.

--------------------

user posted image
PM
^
Nil Dryden
 Posted: May 5 2014, 01:49 AM
Quote Post
Profile

Omega

Years92 PostsAnarchPM

- A bilincsek miatt nem kell aggódnod, ami meg a fegyvert illeti nem mondtam hogy nem lesz nálam ... - Nézek jelentőségteljesen a másik szemébe, bár tény ha azt mondja lőfegyver akkor teljesen igaza vanaz nem lesz nálam, elvégre az könnyen észre vehető lenne ahogy más egyébb kisebb - nagyobb fegyverek is, de mi van ha valami mást használok fel fegyverként amire nem is gondolnának? Mindegy ez már az én dolgom lesz, nemsokára beavatom hogy hála egy régi sérülésemnek az egyik keze már nem a sajátom ennek köszönhetően ha úgy hozza szükség meg is tudok vállni tőle, ami a bilincselésnél rendkívül hasznosnak fog tűnni, már csak azt remélem nem tűnik fel azonnal az őrségnek mi a helyzet
- Jelen helyzetbe éppen életet menthet legalábbis ha nem szkennelnek át a kapuba, mert ezesetben nagy szarba leszek - És nem is hazudok lévén nincsen B terv egyszerűen ez az egy lehetőség van amit ha elszúrunk akkor vége a mókának, tehát sikerülnie kell. A módszerekről és az Anarchról is ejtünk pár szót, de nem akarok most leragadni ezen a témánál, elfogadom hogy klönbözőek a nézeteink, de véleményem szerint én és Jimmy is különbözőek vagyunk. Különbözőek az indíttatásaink, a módszereink és természetesen a céljaink is ennek a bonyolult összefüggési hálózatnak pedig az a szüleménye hogy teljesen máshogy nézzük a dolgokat, bár hazudnék ha azt mondanám nem értek egyet néhány dologba a fiúval. Az akció viszont kezdetét veszi és én bele is adok apait anyait hogy hihető legyen az alakításunk, és még nem is vagyok rest megpróbálni kiszabadulni. Tudom hogy nem lesz kellemes és valószínűleg holnap néhány zúzódás heg, vagy repedés is lesz rajtam de néha muszáj áldozatokat hozni.
- Meglátjuk melyikőnk fog előbb a hamvasztóba menni te taknyos kis egoista selejt - Vágok vissza, aminek egy gyomros lesz a vége az egyik őrtől mikor felrángatnak a földről. Bizony valóban kellemetlen és egy pillanatig azt hiszem kiadom a reggelimet a gyomromon de szerencsére sikerl megállnom hogy ne hányjam össze magam. Mondjuk tény az lenne az alakítás csúcspontja mert még nagyon meg se kéne játszanom hogy féjdalmasan érint az "eljárás". Az idősebb rendvédelmis viszont úgy tűnik egyre elismerőbben néz a srácra , főleg miután az el is meséli kit és mit "fogott " el a személyemben. Természetesen a karba épített vizoron le is olvassa az adatokat és láthatóan meg is találja azokat amit a fiú mondott. Hát persze hiszen már vagy 1 napja feltöltöttem a fiú hamis adatait, így nem foghatnak gyanút.
- Nohát kölyök, fogalmam sincs hogy miként kaptad el ezt a kis tetvet, de ha így folytatod nem sokig leszel tizedes. Szép munka volt gratulálok. Ezt a kis szardarabot elvisszük az elkülönítőbe te pedig ahogy mondod Wilson századosnak tégy jelentést. Azt hiszem ma nagyon jó pontot értél el nála hogy talán még feljebb is kerülj. Gyere felkísérlek, Jeff pedig addig elzárja az anarchos rohadékot. Vidd is innen Jeff ne szívja feleslegesen az oxigént. - Mondja intve a mellette álló tanoncnak aki hátra csavarva a kezemet el is vonszol az épület elkülönítő részlege felé. Itt bizony egy darabig elvállnak útjaink de a fiúnak most a rá háruló feladatokkal kell törődnie ami nemsokára itt is lesz ugyanis a fickó elindulva mutatva az utat be is vezeti őt a rendészeti akadémia igencsak szigorúan védett intézményébe. Jimmy nem csak egy full magas technológián működő központi épületet láthat, hanem egy komplett erődítményt is. A bejáratokat robot gépágyúk védik, az egész terület be van kamerázva, sőt néhány ajtóhoz még különleges retinavizsgálós beléptető rendszer is szükséges. A fickó néhány ilyen ajtón keresztül is vezeti, majd a liften keresztül meg se állnak a másodikig ami ha minden igaz a vezetőség irodai részlegéhez vezet.
PMEmail Poster
^
Jimmy Latoya
 Posted: May 5 2014, 11:11 AM
Quote Post
Profile

Miután megbeszéltük a teendőket, már nem nagyon akarok belegondolni, hogy mi sülhet el rosszul, és mi az ami esetleg elkerülte a figyelmünket, mert túl sok dolog jutna eszembe valószínűleg, hiszen amúgy is egy őrült terv volt bemenni az ellenség barlangjába jóformán pucéran, akkor meg minek idegeljem még rajta magam.
Ha meg volt Nil terve, hogy hatástalanítja majd az őrt, aki kíséri, akkor meg volt, bíznom kell benne, hogy érti és tudja a dolgát, ahogy neki is bíznia kell bennem, hogy én is teszem a magamét.
- Ha eléggé oda tesszük a belépőnket, akkor szerintem nem szarakodnak majd a szkennerrel. – intek lazán, mintha ez olyan biztos lenne.
Az anarchos témát aztán mindketten lezárjuk, hiszen ezen most kár agyalni, lehet, hogy amúgy sem lesz jelentősége, ha rosszul sül el valami.
Aztán hamarosan már az épület előtt adjuk elő a színjátékunkat, ami annyira élethűen sikerül, hogy én is beszerzek egy zúzódást, ahogy Nil válla a mellkasomat eltalálja, ő meg aztán különösen tehetséges abban is, hogy miként szedjen be jó pár ütleget, mert káromkodik rendesen, amit az őrök nem tolerálnak.
- Azért ne verjétek agyon, hagyjatok valamit a századosnak is. – vetem még oda a fiatalabb őrnek, mert azért jó lenne, ha Nil megúszná súlyosabb sérülések nélkül, és remélem ő is befogja a száját és nem hergeli tovább az idegeket.
A bemutatkozásom után nagyon remélem, hogy a társam elég ügyesen heckelte meg a rendőrség szerverét ahhoz, hogy az adataim már bekerültek, különben rövid és fájdalmas lesz ez az akció, de úgy látszik nem kellett aggódnom.
- Csak a munkámat végeztem, uram! – hárítottam udvariasan, de látszólag dagadó büszkeséggel az idősebb fickó dicséretét.
Még követtem egy darabig Nil alakját, amíg el nem tűnt egy kanyar után én meg mentem az őr után, hogy végre találkozhassam a századossal.
Igyekeztem, hogy ne látszódjam túl idegesnek, mikor megláttam, hogy micsoda védelemmel és tűzerővel van ellátva az épület. Nyilvánvaló volt, hogy ezt kívülről egy hadsereg sem tudná elfoglalni, legalábbis nagyon sokáig kéne ostromolni, az tuti.
Több ajtón csak magas szintű azonosítással lehetett átjutni és egyre jobban aggódtam, hogy ha sikerül is bármit kiszednem a fickóból, vajon hogyan fogunk innen kijutni.
Felérve a másodikra látszik, hogy itt vannak az irodák, és kezdhettem összeszedni magam, hogy legalább pár percig ki tudjak tartani a szövegeléssel, míg az őr magunkra hagy majd minket. Nagy levegő és nyugalom, ez amire szükségem van most.

--------------------

user posted image
PM
^
Jose Vasquez Vergara
 Posted: Mar 29 2015, 06:40 PM
Quote Post
Profile

played by "Az egy dolog, hogy megérzed a félelem szagát az ellenfeled bőrén. De az már egy másik, hogy négyjegyű digitális kiírást kapsz a rettegéséről, hazugságainak és mentegetőzésének teljes spektrumát láthatod, miközben kétségbeesetten próbálja menteni az életét..."

JOSE VASQUEZ VERGARA

Years234 PostsCDS társaságPM

Overload

Az utasítások kiadását követően távozom és „kirepülök” a városba várom a specialisták ajánlatait, miközben új besorolásomnak köszönhetően kiadom a CDS speciális osztályának egy rakat hamis személyazonosság legyártását 8 fő részére valamint egy teljes sürgősségi beavatkozó orvosi csapat igazolványait és hátterét, ami akár a legszigorúbb ellenőrzést is képes megtéveszteni. A bosszantó ám elengedhetetlen háttérmunka közben beérkeznek a CDS által soha de soha el nem ismert zsoldos csapatok ajánlatai, robotpilótára teszem a kicsikét és elkezdek válogatni, de már korábban eldöntöttem kik lennének az ideálisak a kérdés csak az, hogy küldenek-e ajánlatot. Az ajánlatok átböngészését követően rövid hezitálás után kitartok az első gondolatnál és elküldöm a megerősítő üzenetet a Fenrir Fattyainak rövid határidővel az első találkozóra a részletek pontosítása végett. A Gladius klubbot jelölöm meg csöppet sem zavarva, hogy az egy másik zsoldos csapat törzshelye.

A klubba belépve nem sokat törődök a vizsla tekintettel és azzal sem, hogy valószínűleg a perc töredéke alatt kiderül rólam, hogy a CDS kötelékébe tartozom, üzletet kötni jöttem ide és nem jópofizni, természetesen azért előveszem a legzordabb ábrázatomat és a zakó alatt lévő fegyvertokot is „kibiztosítom” csak, hogy mindenkinek tiszta legyen, nem fogok teketóriázni ha valakit agyon kell lőjek. A pulthoz lépve gondolkodás nélkül rendelek egy Tebonnet-et (fűszeres, finoman fanyar rövid ital estére) majd a koktélt megkapva letelepedek az egyik szabad asztalhoz és bevárom a „Fattyak” összekötőjét, nem igazán érdekel, hogy férfi vagy nő ne adj isten egy dögös vagy félelmet keltő android. Rövid várakoztatás után felbukkan egy igazán dögös Ghost Fekete Holló Gemini harci cyborg modell azonnal tudom, hogy ő lesz az összekötő, így mindjárt jobb előhúzom balomból az árnyékolt adatkábelt és odaadom neki, miközben kezemmel mutatom a privát beszélgetés egyezményes jelét, amikor feláll a kapcsolat rögtön a lényegre térek.
- >>Üdvözlöm és kérem, adja át üdvözletemet Ihawara Genji szamanak amennyiben még Ő a csapatvezér. Itt van az adatlemez amin a kapcsolattartáshoz használt három frekvenciasávot megadtam, valamint a titkosításhoz használt aszimmetrikus kulcsok csatornánként egy-egy. Jelöljék meg hova és milyen formában kérik a tiszteletdíjukat. A felét előre fizetjük a fennmaradót a munka elvégzését követően, hat főre lesz szükség négy ghost típusú gemini harci biopods és két "B'rer Rabbit" FBS harci biopods extra izommnak, a munka mint ahogy a felhívásban is írtam begyűjtés és kimentés a csapatban szükség lesz egy hackerre is. A „különgépük” és rajta a felszerelés 8 óra múlva indul a megadott kordinátákon található használaton kívüli légitámaszpontról, a gép a Mexikó város közeli sivatagban dobja le önöket az első lépés, hogy észrevétlenül, vagy inkább feltűnésmentesen beszivárogjanak a külvárosba a multifunkciós terepjáróval a Fiú-val és a felszereléssel.<<

Választ nagyon nem várok bontom a kapcsolatot a kábelen keresztül és átadom az adathordozót amin a kapcsolattartáshoz szükséges adatok vannak, majd felhörpintem a koktélt és elindulok vissza a központi épületben található taktikai részlegbe ahol már ha minden jól megy felállították az akcióhoz tartozó irányító szobát.

user posted image

Folytatás a Control Room-ban

--------------------
"Az egy dolog, hogy megérzed a félelem szagát az ellenfeled bőrén. De az már egy másik, hogy négyjegyű digitális kiírást kapsz a rettegéséről, hazugságainak és mentegetőzésének teljes spektrumát láthatod, miközben kétségbeesetten próbálja menteni az életét..."

Mage The New Orleans
Codex(Nadír könnyei)
PM
^

Topic OptionsPages: (2) 1 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll