<% PM %>
Latest Shouts In The Shoutbox -- View The Shoutbox · Rules -  

Pages: (4) 1 2 3 ... Last » ( Go to first unread post ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

» Utcák
Omega
 Posted: Dec 8 2013, 01:36 PM
Quote Post
Profile

played by Az emberi büszkeség - a szülőkével egyetemben - elhiteti velünk, hogy minden alkotásunkat irányíthatjuk. Az emberi természetünk által teremtjük meg szörnyeinket. Gyermekeink is egy ötvözetek, a tökéletlen húsunkból vannak. Varázslattal mozgatjuk őket, és sosem tudni igazán, mit tesznek majd

N/A

Years348 PostsAdminPM

Utcák

A New Town-i negyed utcái. Ezek az utcák még viszonylag biztonságosnak nevezhetőek. A rendvédelmi szervek, szinte éjjel nappal jelen vannak, és jelentős térfigyelő kamerákat is elhelyeztek az utcák bizonyos pontjaink. Természetesen mint mindenhol, itt is vannak kevésbé veszélyes, és veszélyesebb környékek, az utóbbi főleg a peremkerület felé haladva észrevehető. Elmondható, hogy általában mindenhol elég nagy a jövős menés, de vigyázat! Éppen ezért nagyobb a tolvajlás lehetőséges is.

PMEmail Poster
^
Alia Narote
 Posted: Apr 15 2014, 11:02 AM
Quote Post
Profile

Régen sétált New Town utcáin, úgy gondolja a friss levegő nem fog ártani neki. Zöld íriszei néha megnéznek egy-egy gyanúsabb alakot. Szakmai ártalomnak lehet nevezni, de rá kell jönnie, hogy jelenleg nem dolgozik. Ugyanolyan civil, mint bárki más. Persze ha elkezdenék kérdezgetni, akkor hamar kiderül róla, hogy a rendőrségnél dolgozik, és azon belül a kemény kommandósok között. Nem az élvonalban van, hanem a mesterlövészként tengeti mindennapjai egy cuki fegyverrel együtt. Kiképzése sikeres volt, s ráadásul elég jó céllövő bármilyen fegyverrel. Azonban nem ez a célja a sétájának, hogy a munkáján elmélkedjen. Leginkább a város fejlődése érdekli, amit csak az utcákon történő sétával tud ellenőrizni. 25 éves nő, de bájos arca miatt 5 évvel fiatalabbnak tűnik. Egy olyan nőnek, aki nemrég végezte el tanulmányait. A mai ruházata egy zöld farmer, zöld rövid ujjú póló egy következő felirattal a mellkasán: Végy egy nagy levegőt, s csak nézd őket. A nadrágján egy ízléses díszes barna öv, ami leginkább dekorációként visel, mint segítsen alakján tartani az alsó ruhadarabot. Haja ápolt, és a szokásos módon hátrafogva lófarokban. Bal csuklóján a méregdrága CDS óra, ami egyben intelligens mobiltelefon. Lábán egy kényelmes fekete sportcipő. Nőies kinézetével tisztában van, lépdelés közben érzi, hogy egy-egy korabeli fiatal vagy férfi meglesi magának. Nem vágja zsebre kezét, mint a vagány nők, mert ha lecsap rá a veszély, akkor jobb, ha gyorsan cselekszik. Kezd megéhezni és megszomjazni, de egyelőre az éhség első rohamait kitartóan állja.
PMEmail Poster
^
Jimmy Latoya
 Posted: Apr 19 2014, 03:06 PM
Quote Post
Profile

Nem jellemző, hogy ebben a városrészben megtalálható vagyok, de mivel már egy ideje eljátszottam a gondolattal, hogy kiterjesztem a működési területemet, néha azért errefelé is meg kell fordulnom, mert az itteni hírforrásaim, nem tetszik be a lábukat a nyomornegyedbe, én meg nem küldhetek hozzájuk kölyköket, hogy azokkal küldjék el a legújabb infókat. Nem bíznának bennük, és ezt nem is vethetem a szemükre. Ezt személyesen kell intéznem.
Azonban itt én sem érzem magam túl nagy biztonságban, hiszen bármikor feltűnhet egy járőr és igazoltathat, és bár van hamis azonosítom, egy tüzetesebb ellenőrzést nem biztos, hogy kiállna.
Azonban a mára megbeszélt találkozókat már lebonyolítottam és kissé már megnyugodva, hogy eddig minden a legnagyobb rendben ment, úgy döntöttem, igazán megérdemlek egy hamburgert, amit az egyik utcai árusnál meg is vettem magamnak, bár istenesen füstölögtem az ára miatt.
A kezemben szorongatva a drága ételt, nagyot harapva fordultam meg, mikor majdnem bele ütköztem egy igen csak dekoratív nőbe és csak az utolsó pillanatban mentettem meg a szendvicsemet attól, hogy az a földön landoljon.
Azonban dühösen meredtem a fekete pólómon végig csurgó kechup csíkra, ami úgy nézett ki, mintha éppen szíven lőttek volna. Még jó, hogy a nem olyan rég beszerzett új szintibőr nadrágom és dzsekim megúszta.
- Hát ez k@rva jó! – szisszentem fel, miközben a szalvétával próbáltam megszabadulni a szósztól, de csak azt értem el, hogy még nagyobb folt lett belőle – Remélem maga is kapott belőle . legalább. – morrantam fel.

--------------------
Aki a csapaté lett, várja a csapatélet, Joga a közös ösvény, e helyen ez a törvény, Hé, kölyök, a törzs befogad, Tiéd a szabad élet, Soha ne félj, amíg a törzs fia vagy, Farkasok foga véd meg.

user posted image
PM
^
Alia Narote
 Posted: Apr 19 2014, 04:37 PM
Quote Post
Profile

Sétál az utcán nyugodt szívvel. Azonban e helyzet rögtön megváltozik, mikor egy figyelmetlen hamburgert zabáló férfi majdnem nekiütközik. Szerencsére reflexeinek, hogy gyorsan elhátrál, így nem lesz összekenve az étellel. Hallja a másik felszisszenését, miközben nézi miként csinál a kicsi foltból nagyobbat. Elmosolyodik, mert akaratlanul is szórakoztatja a férfi cselekedete. Ahelyett, hogy levenné a ruháját és valamelyik mosodában eltávolíttathatná azt a foltot. Mikor hallja a morgását, akkor szólal meg.
-Ki kell ábrándítsam, mert én egyáltalán nem lettem foltos. Elsősorban saját magának köszönheti ezt a dolgot. – Veti oda mindentudóan, aztán megenyhülve egy közeli ruhatisztítón gondolkozik. Ami olcsó és tudja jól, hogy gyorsan dolgoznak.
-Hamburgert enni a legrosszabb dolog. Az ember vagy ketchupos lesz vagy mustáros. Ráadásul egészségtelen. – Mondja el a véleményét az előtte álló alaknak, aki minden bizonnyal morgolódik a ruhája miatt. Ekkor váratlan dolgot tesz. Ketchupot szerez a hamburgerről, aztán elkeni az öltözetén.
-Tessék! Így megfelel? – Teszi fel a kérdését, miközben eszébe jut egy közeli mosoda neve.
-Ha megbocsát, akkor mennék a közeli ruhatisztítóhoz. – Reméli ezzel le tudja vakarni az illetőt. Be kell vallania, hogy nem nézte meg az arcát. Csak azután sikerül pótolnia ezt a műveletet, miközben toporogva várakozik a másik válaszára. Elnézi az arcát, aztán a testfelépítését és a szemeit. Ha már ennyire megnézte, akkor kíváncsi arra, hogy továbbra is morog e, mint a bolhás kutya.
PMEmail Poster
^
Jimmy Latoya
 Posted: Apr 19 2014, 06:21 PM
Quote Post
Profile

Miután rájöttem, hogy jobb, ha békén hagyom a foltot, meghallom a hangját annak, akivel összeütköztem és úgy néz ki, hogy egy nőnemű egyed volt a mérgelődésem oka.
A szemeimet most már ráemelem és bár szívem szerint még mondanék egy cifrát, visszanyelem, mert bár a nyomornegyedben nőttem fel, lányokat nem szívesen bántok még szóval sem. Persze, ha kihúzzák a gyufát …….
- Persze, kenje csak rám! – morranok fel azért hevesen. – Ha nem vette volna észre hátul nincs szemem. – vágok vissza.
Aztán, mielőtt még jobban belelovallanám magam a dologba egyik ámulatból a másikba esek és komolyan úgy kell felszedegetni az államat a földről. Ez a nő tiszta lökött!
Először arról hablatyol, hogy nem egészséges a kaja, amit eszem, mintha az anyám lenne, másodszor, meg összekeni magát a szósszal. Kimeredt szemekkel bámulom, főleg, mivel nem utolsó látvány az a hely sem, ahová keni a kethupot.
- Ööööööö. – nyögöm ki nagyon kreatívan, mielőtt egyáltalán meg tudok szólalni. – Jól van? – nézek rá aztán szemöldök ráncolva, aztán körbe nézve meglátom az tisztítót is és bólintok. – Én megbocsátok, ha meghív egy ruhatisztításra, de akár meg is osztozhatunk egy gépen, szívesen magával maradok, míg kimos a gép, mert ha azt leveszi, akkor nem garantált, hogy nem támadják meg……még itt sem. – célzok erőteljes kebleire és rávigyorgok.
Aztán ha elindul, akkor megyek én is, hogy mielőbb az üzletbe legyünk.
Bent aztán gyorsan lekapom a dzsekimet, majd a koszos pólómat és bevágom egy üres gépbe.
- Követi a példámat? – nézek rá reménykedve.

--------------------
Aki a csapaté lett, várja a csapatélet, Joga a közös ösvény, e helyen ez a törvény, Hé, kölyök, a törzs befogad, Tiéd a szabad élet, Soha ne félj, amíg a törzs fia vagy, Farkasok foga véd meg.

user posted image
PM
^
Alia Narote
 Posted: Apr 19 2014, 08:21 PM
Quote Post
Profile

Mikor a férfi még morog egyet, azonban túllép rajta. Inkább a hátul szemem szövegre összpontosít. Nem hagyja magát annyiban, ezért megragadja a lehetőséget.
-Nem hátrafelé szokott haladni az ember, mint egy rák. – Céloz arra, hogy mi a megszokott menetirány egy normális személynél. Mikor sikerül az illetőt leszerelnie az akciójával, akkor halvány somolygással veszi tudomásul. Hogy ő lökött? Egy cseppet sem, sőt mielőtt még észhez térne a nagy kábulatból, akkor megjegyzi.
-Nem is tudom, hogy kettőnk közül ki volt a kisgyerek, mert összekente a pólóját. – Mikor semmi értelmeset nem tud kinyögni, akkor egész egyszerűen kuncog rajta. A kérdésre nem válaszol semmit, inkább hagyja a férfit fantáziálgatni, hogy egy lökött nőt lát benne vagy sem. Mikor azt kezdi ecsetelni, hogy szívesen velem marad ruhatisztításig, s lehetségesnek találja, hogy megtámadják a pasik, akkor felnevet hangosan. Maró nevetés, de az előtte álló egyed honnan tudhatná, hogy a szépség veszélyesebb, mint gondolná.
-Meghívom egy ruhatisztításra, sőt egy italra és egy hamburgerre. Ha így megnyugszik, s nem csinálja tovább a fesztivált. – Veti oda, közben megindul a mosodához, az alakkal az oldalán. Mikor megérkeznek, akkor a férfi elkezd vetkőzni, hogy a koszos ruhadarab bekerüljön az üres gépbe. Felhúzza a szemöldökét a kérdés hallatán.
-Engem nem zavar a folt, ellenben önnel. – Ezzel megint az a célja, hogy jelezze mennyire felnőtt nő módjára viselkedik. Vállalja a következményét, hogy minden járókelő lássa a ruháján azt a csúfságot. Másik részről a kisgyerek szándéka egyértelmű. Odalép a géphez, aztán bezárja. Ekkor kéri az a azonosítást. Beazonosítatja magát, aztán a bankszámlájáról automatikusan levonják a pénzt. Még csak be sem kell állítani, hogy milyen üzemmódban működjön a készülék. Elindul, hogy kimossa a Jimmy felsőjét. Általában 5 perc alatt megvan az egész.
-Hmm, levennéd a szemeid a Drágaságaimról? – Amolyan beugratásként teszi fel, hátha ráharap a beszélgető partnere.
-Különben megtudhatnám, hogy ki vagy? Mivel foglalkozol?
PMEmail Poster
^
Jimmy Latoya
 Posted: Apr 20 2014, 11:26 AM
Quote Post
Profile

Ahhoz képest, hogy egy őrült bigébe futott bele, hát legalább a pénzét nem sajnálja, bár azon persze elvitatkoznék, hogy kinek hol a szeme, meg, hogy miért is kentem össze magam, de ha kifizeti a tisztítási számlát és még egy kajálásra is meghív, hát akkor spongyát rá. Végül is nem sietek sehova és ez a hamburger meg már amúgy is kuka.
A védelmet, amit ajánlottam, ha nekivetkőzik persze nem gondoltam halálosan komolyan, elvégre egy aránylag biztonságos városrészben vagyunk, nem számítva engem, de hát én meg nem szoktam ráugrani senkire, csak azért mert méretesek a mellei, vagy mert egy melltartóban flangál előttem. Persze semmi jónak nem vagyok az elrontója, de a csaj nem úgy nézett ki, hogy nagyon neki akarna vetkőzni.
- Az a maga baja. – vontam meg a vállam, mikor már félmeztelenül álldogáltam a gépe előtt és a csaj nem csatlakozott hozzám. – Ha nem muszáj nem flangálok szószos pólóban és mivel voltál kedves meghívni, hát én élek a lehetőséggel. – vontam meg a vállam és tértem át a tegeződésre, ahogy ő is.
- Drágaságaim? – néztem rá kissé megütközve, mikor leesett, hogy mit hív annak, de aztán elvigyorodtam. – Miért ne, ha a férfiak hívhatják koronaékszereknek, akkor ez az elnevezés sem rossz, csak még nem hallottam. – néztem a szemébe, hogy teljesítsem az óhaját. – Bocs, csak eléggé fejlett vagy-e téren és a ketchupot is odakented, de majd moderálom magam.
Aztán jön a már olyan elcsépelt kérdés, amire természetesen nem mondhatom el az igaza.
- Jimmy vagyok. – nyújtom a kezem felé. – És vállalkozó vagyok. Adok-veszek, ilyesmi. – ütöm el a dolgot, remélve, hogy ezzel megelégszik. – És te? Valami modell vagy?

--------------------

user posted image
PM
^
Alia Narote
 Posted: Apr 20 2014, 03:28 PM
Quote Post
Profile

A munkája elég veszélyes ahhoz, hogy sok legyen a fizetése. S a legtöbbet félrerakja, így elég summás összeg csücsülhet a számláján. Így nem okoz gondot neki, hogy a férfit kárpótolja. Lehet biztonságos városrészben vannak, de sosem lehet tudni, hogy mibe ütközik az ember. Akár meggyilkolhatják a nyílt utcán, vagy szimplán távolról lepuffantják. Egyelőre ő nem haragosa senkinek. Mikor meghallja a másiktól, hogy az ő gondja, akkor csak a vállát vonja.
-Igazán örülök neki, hogy segíthettem ebben. – Mikor a másik megütközve néz rá, akkor nem tudja megállni kuncogás nélkül. Páratlan élmény volt, hogy pár másodpercre meglepettnek látta a másik arcát. Nehezen sikerül abbahagyni a finom nevetést.
-Én így szoktam róluk beszélni, aztán cseppet sem érdekel mások elnevezései. – Végre sikerül Jimmyt jó útra terelni, hogy ne két idomával beszélgessen, hanem vele. Felhúzza a szemöldökét, mikor a másik fejlettnek találja idomait. Kénytelen jobb kezét végigsimítani az egyik keblén.
-Eléggé fejlett? Ha te így látod. Én a közepes méret és nagy méret közé sorolnám. – Ezzel reméli egy ideig nem kerül szóba egyik testrésze sem. Eljön az ideje az ismerkedésnek. Megtudja a nevét, miközben a felé nyújtott kéz helyett inkább szórakozottan belebokszol a vállába. Nem erőset, inkább alig okozva fájdalmat.
-Az én nevem Alia. Modell? – Töpreng el rajta. Végül is simán lehetne a vonalaival a legszebb, ám elég messze áll attól. Ő nem rejti véka alá munkáját.
-Rendőrség különleges erőknél dolgozom, egyelőre. – Mondja úgy, mint ha kis semmiség lenne. Egy bájos mosoly jelenik meg ajkain. Ha már nekikezdtek ennek a témának, akkor jó ha lerágják csontig. Gyorsan megfogalmazza magában a kérdéseit, aztán nem habozik.
-Szóval vállalkozó. S van valami, amire különösen rá vagy állva? Vagy nincs ilyen? Ami jön és kész? – Közben csak meggondolja magát, s lehúzza magáról a topját. Alatta egy zöld csipkés melltartó látható. Bedobja az egyik szabad gépbe, majd a fizetés után nekiáll a gép kimosni. Látja, ahogy körülöttük a az emberek java része vegyes érzelmekkel néznek rá. Jimmy közelről észreveheti a köldökénél látható tövises rózsa tetoválást.
-Mesterlövész vagyok.
PMEmail Poster
^
Jimmy Latoya
 Posted: Apr 21 2014, 09:55 AM
Quote Post
Profile

Mikor a lány végig simítja a mellét, önkéntelenül nyelek egyet, és természetesen vitába szállnék vele arról, hogy milyen is a mérete, de hát végül is a saját testéről az a véleménye, amit csak akar és egyébként is jobbnak látom elterelni a témát, mielőtt nagy lesz a kísértés.
Aztán megtudom a nevét és azt, amit legeslegutoljára szerettem volna hallani az életben, hogy nem egy ölembe pottyan topmodellhez van szerencsém, hanem egy átokverte cég emberéhez, ami nagyon is meglep a kinézete alapján.
Persze tudom, hogy dolgoznak nők is a CDS-nél, de én általában nyakig golyóállóban szoktam velük összefutni és abban a hacukában aztán meg nem mondom, hogy ki, milyen nemet képvisel, akár egy majmot is beöltöztethetnek bele.
- Alia! – nyögöm ki miközben megrázom a kezét, és bármely más esetben, egy ilyen nővel szemben hozzátenném, hogy örvendek a találkozásnak, de hát ez nem az az eset, még ha sejtem is, hogy nem azért van itt, hogy engem letartóztasson, azért egy egészséges távolságtartás nem árt.
- Öööö……., ahogy mondod. – bólintok a kérdésére gyorsan. – Ami jön. Nem vagyok válogatós. – burkolom homályba továbbra is a munkám.
Egyébként is jó, hogy csak a vezetéknevem mondtam neki, mert így nem tud majd rám keresni az adatbázisban.
Aztán még ennél is többet megtudok róla és erre azért már muszáj reagálnom, ha nem akarok gyanús lenni, hiszen valószínűleg más, ártatlan embernek leesne az álla, hogy egy ilyen foglalkozású csajjal hozza össze a véletlen.
- Áááá, mesterlövész? Érdekes foglalkozás, szereted? – teszem fel a hülye kérdést, miközben a hasán lévő tetoválásra szalad a szemem. – Klassz! – mutatok rá.

--------------------

user posted image
PM
^
Alia Narote
 Posted: Apr 21 2014, 10:41 AM
Quote Post
Profile

Az már biztos, hogy nem top modell, aki a legújabb ruhakölteményekben mutatja páratlan testét. A férfi pedig a viselkedésével felkelti benne a gyanút. Eddig azt vette észre, hogy a másik sokat beszél, s teljesen szép mondatokban beszél Jimmy, most meg nagyon rövidre fog mindent. Másik részről nem kell a partnerének rögtön összehúznia magát, mert teljesen tisztában van a helyzettel. Ha akarná se nézné meg az adatbázist, hogy minden rendben van e vele. Régen talán fűtötte a bosszú, de a orvosi kezelések hatására egyáltalán nem néz az Anarch-okra csúnyán. Nem osztja azt a véleményt a CDS-el, hogy ki kellene őket ölni, s bárhol lepuffanthatok, mint egy kutyát.
-Jimmy! Attól, hogy a munkahelyem kemény, attól neked nem kellene összehúznod magam. Engem ilyenkor egy dolog érdekel, a kikapcsolódás. Nem keverem a munkát a hivatásommal. Szóval felőlem lehetsz rossz fiú is, de előtte mindenkit érdemes lenne megismerni, nem? – Teszi fel a nagy kérdést, hogy ezzel gondolkozásra serkentse a másik agyát. Eldönti magában, hogy meg fogja cáfolni azokat a rém híreket, hogy CDS társaságba tartozó férfiak és nők megtehetnek mindent a cél érdekében, ha egy ellenlábassal találkoznak. Egy ideje zavarja, hogy a munkahelyén eddig sosem kapott olyan utasítást, hogy csak tegye szökés képtelenné a célpontot.
-Igen az. Szeretem. Mindenképpen kényelmes az embernek, mert nincs ott a frontvonalon. Ám Drágaságaim nem kedvelik a hosszú fekvéseket, ezért rendszerint munka után masszírozom őket. Viszont a CDS mentalitással nem értek egyet. – Most először vállalja fel, hogy nem akar közösködni az édességes táljukból.
-Örülök, hogy tetszik. Kiképzésem egyik bizonyítékát fedi el, egy sebhelyet. – Kezdi jól érezni magát, s talán fura, hogy egy jött-ment férfivel osztja meg a gondolatait.
-Vagy esetleg pirulva takarjam el a Drágaságaim? – Ezzel a vicc kedvéért megpróbálkozik a dologgal. Egyik karját a szép idomok elé helyezi, miközben kissé lefelé nézve próbál elpirulni.
-Hát ez nekem nem megy. Tudod az ember egy idő után megszokja a pasik tekintetét, főleg ott ahol gyorsan kell öltözni, hogy bevetésre kész legyél.
PMEmail Poster
^
Jimmy Latoya
 Posted: Apr 22 2014, 03:46 PM
Quote Post
Profile

Egyáltalán nem lehet felróni nekem, ha bizalmatlan vagyok egy CDS-ses katonával, mikor alig várják, hogy valaki kitűzhesse az irhámat a falára, hiszen egyértelműen anarchosnak vagyok kikiáltva.
Soha senkit nem érdekelt, hogy nem vagyok az, hiszen mindenkit annak tartottak, aki nem értett egyet a fennálló rendszerrel és így vagy úgy megpróbált kibújni alóla.
Eszemben sem volt lebratyizni egyik emberükkel sem, de persze azt is beláttam, hogy nekem sem kell mindenkiben rémeket látni, mert nem valószínű, hogy így akartak volna csőbe húzni, ennek nem lett volna semmi értelme.
A lány meg tényleg nem nézett ki rosszul, még ha a természete nekem kicsit szókimondó is volt, de hát ez még mindig jobb, mintha kamuzott volna.
- Nem mindenki rosszfiú, aki nem kedveli a munkahelyedet és te is tudod, hogy sok mindenkinek meg van rá az oka, hogy ne szeresse a CDS-t. De ne aggódj, ezért még nem fogok sikítozva elrohanni mellőled. – mondom neki fanyar hangon a csipkelődésére.
Sejtem, hogy nem azért csinálja, mert utálja, de azért szokatlan ezt mégis egy nőtől hallani, főleg amit még hozzáfűz, kerekednek el a szemeim. Nem nagyon szokták ezt egy vadidegen tudomására hozni így nyíltan. Önkéntelenül ismét a masszírozás tárgyára pillantottam, de aztán napirendre tértem felette.
- Semmi gond a Drágaságaiddal, tényleg. – ingatom meg a fejem, de aztán azért pár dolog megüti a fülem. – Látom már azért sérültél meg miattuk, mégis azt mondod nem értesz egyet velük? Ez, hogy érted? Akkor miért vagy még ott?

--------------------

user posted image
PM
^
Alia Narote
 Posted: May 22 2014, 06:28 PM
Quote Post
Profile

Őt aztán nem zavarná, hogy Anarchos vagy sem. Míg nem kap parancsot a kiirtására, addig egészséges nőként gondol a jövőjére. Vagyis pasikat nem teszünk el láb alól puszta élvezetből, mert a múltban a szülők szintjén volt egy kis nézeteltérés. A bosszú sosem vezet semmi jóhoz, s mire feleszmél az ember, akkorra már csak egy elfajzott korcs. Ha megtudná, hogy mennyire utálatosan gondolkodik róla, akkor jól megmondaná neki, hogy jelenleg csak egy nő és egy férfi van egymással szemben. Neki nincsenek jelenleg csőbe húzós tervei, hanem sokkal inkább kikapcsolódás motiválja.
-Szerintem a munkahelyemről nem is kellene beszélni. Inkább beszéljünk arról, hogy mit fogsz csinálni az után, hogy megszáradt az öltözeted? Elmész bulizni, s felcsípsz magadnak egy cicababát? – Próbálom kideríteni, hogy mi a mai programja. Ha már így összefutottunk, akkor elmehetnénk valahova szórakozni. Ekkor jutnak eszébe az egyik butább ötlettől a másikhoz. Vidámpark az első, ami kellemes szórakozóhely. Tele van a hely mindenféle kipróbálható dolgokkal. Második ötlete, hogy menjenek múzeumba, s utolsó ötlete a kártyázás. Talán valamelyikre vevő lesz a férfi, s nem kell egyedül eltöltenie azt.
-Hosszú történet, de nem akarok erről beszélni. Mit szólnál a pihenéshez? Vidámpark? Múzeum? Vagy esetleg kártyázás egy hotelszobában? – Nem szégyelli kimondani az ötleteit. Ha viszont Jimmynek jobb ötlete van, akkor mindenképpen meghallgatja.
PMEmail Poster
^
Jimmy Latoya
 Posted: Sep 28 2014, 03:25 PM
Quote Post
Profile

Azt hiszem tényleg kicsit agyamra ment az óvatoskodás, bár talán ez az, amiért még életben vagyok, de akkor is túlzás, hogy itt áll előttem egy cicababa, még ha éppen CDS-eses is, aki ráadásul még szinte nyíltan beszél a kebleiről, én meg azon görcsölök, hogy miért akar velem lenni.
Nem mindegy? Nem kell, hogy ilyen paranoid legyek, azért nem vagyok akkora szám, hogy így akarjanak csőbe húzni.
Szóval jobb lenne, ha kicsit elereszteném magam és végre úgy gondolkoznék, mint egy egészséges férfi, aki talán szórakozhatna egy jót, ha még ezek után sem hagytak faképnék, amiért ennyire bizalmatlan vagyok.
Miután ezt ilyen szépen megbeszéltem magammal, vettem is egy mély levegőt, aztán vigyorogva rábólintottam a felvetésére.
- Ez tényleg remek ötlet, hagyjuk a melót a francba és, ha már ilyen spontán mód sikerült megismerkednünk, akkor azt akár kellemesen is tölthetnénk. Nem igazán döntöttem még mit csinálok a továbbiakban, de azt hiszem cicababára sincs szükségem, mivel itt áll előttem egy. – bókoltam neki, hogy lássa, vége a bizalmatlanságnak. – Hmm……, hogy mire is vágynék jobban? A hotelszoba és a kártyázás igazán vonzó, de előtte akár meglátogathatjuk a Vidámparkot is, hogy megalapozzuk az estét.
Aztán, ha gép végzett a ruhámmal, gyorsan visszaöltözöm, és, ha Alia benne van a dologban, már pedig miért ne lenne, hiszen ő ajánlotta, akkor el is indulhatunk a szórakozóhely felé.
- Ezek szerint nincs komoly barátod? – kérdezek rá, mert nem hiányozna, ha felbukkanna egy féltékeny pasi.

--------------------

user posted image
PM
^
Alia Narote
 Posted: Sep 28 2014, 04:13 PM
Quote Post
Profile

Türelmesen várja, hogy a férfi mit fog szólni. Hogy túlságosan óvatos a beszélgető társa, arról nem tehet semmit. Mivel jelenleg civilként van itt, attól a másiknak nem kellene tartania. Ráadásul amúgy sem az a nyughatatlan nő, aki nem tudná kordában tartani az érzelmeit. Nem véres gyilkos, csupán egy csinos nő egy érdekes munkával. Mikor Jimmy sokáig hallgat, akkor kénytelen küldeni felé egy biztató mosolyt, hogy azzal próbálja megnyerni. A várakozás hosszúra sikeredik, ám öröm számára hallani annak szavait.
- Azt hittem, hogy valami zárdában élsz, ahol nőtlenségben élsz. De megnyugtattál most, hogy egészséges vagy. – veti oda somolyogva. A bók hallatán nem pirosodik el az arca, csak biccent neki, hogy szívesen fogadja az ehhez hasonlókat. Nem száll vitába, hogy egyáltalán nem cicababa, hanem párducnő, akit meg lehet ügyesen szelídíteni. Nagyon hálásan tudna dorombolni egy pasi mellett. Ezek után látja, hogy megjön a másik esze, így a vidámparkot hallva elneveti magát.
- Ha ennyire gyereknek érzed magad, akkor felőlem mehetünk. – nincsen ellenére a dolog. Be kell vallania, hogy hajmeresztő ötlet, mert 25 évesen hogy fog mutatni a gyerekek között. Mikor végez a gép, akkor felöltözik a ruháiba, majd a kérdésre válaszol.
- Nincs komoly barátom, hajadon vagyok Jimmy. – határozottan válaszol neki, hogy tudtára adja neki, hogy nincs semmi akadály. A férfi dönt, hogy esetleg megkaparintja magának a nőt, vagy csak szorosabb barátságot akar vele kötni. Kisétálnak a mosodából tiszta illatozó ruháikkal. Ugy van vele, hogy pár ötletet még bedobhat a közösbe.
- Még el lehetne látogatni biliárdozni, vagy esetleg közös játszás egy virtuális gépteremben. – adja meg ezt a két tippet alapozásnak. A férfira bízza a döntést, hogy melyiket választja, de akár szépen sorjában végigjárhatják őket. Ráér a mai nap, sőt holnap sem kell tartania.
- Te megtaláltad már az igazit? – teszi fel a kérdést, mert szeretné tudni, hogy netalántán valami lány bukkan elő, hogy összeverekedjen vele, mert Jimmyvel van. Egyrészt jól összeverné a lányt, másik részről biztosan elrabolná a férfit a vicc kedvéért. Haladnak előre, miközben a partnere mellett sétál macskásan és könnyedén. Látja sok ember ábrázatát, hogy féltékenyen néznek rájuk, mert azt érzékelik, mint ha egy pár lennének.
- Remélem nem zavar a sok szúrós tekintet – szólal meg, miközben bevet egy női praktikát. Belekarol Jimmybe, hogy végezetül dús halmai nekinyomódjanak a karjának.
- Mit szeretsz különben csinálni szabad idődben? – érdeklődik nála, mert nem zárja ki annak lehetőségét, hogy ezentúl együtt partyzzanak.
PMEmail Poster
^
Jimmy Latoya
 Posted: Sep 28 2014, 05:40 PM
Quote Post
Profile

Sejtettem, hogy nem marad szó nélkül a habozásom, hiszen egyrészt nem az a nebáncsvirág alkat, ráadásul amúgy is jól felvágták a nyelvét, nem kell félteni a beszólások miatt.
- Persze, hogy egészséges vagyok! – húztam ki magam némi éllel a hangomban, mert mégis csak pasiból vagyok. – Csak beláthatod, hogy a ti híretekkel azért az ember nem szívesen választ partnert pont tőletek , de ez a munkátoknak szól és nem neked, mert neked aztán minden „adottságod” meg van hozzá, hogy felcsípj, akármilyen pasit. – fűzöm tovább a mondanivalómat, hogy valamit szépítsek az előzőeken.
Aztán megint kapok egy kis csipkelődést a szórakozás választása miatt, de nem vagyok az a sértődős típus, különben sem annak szánta.
- Mintha nem te ajánlottad volna fel az előbb! – vágok vissza én is vigyorogva. – Én csak neked akartam kedvezni, de persze nem ragaszkodok a dologhoz. – rázom meg a fejem, miközben kisétálunk az utcára, hogy elinduljunk valamerre.
- Ezek szerint nem kell tartanom, hogy egyszer csak valaki letartóztat, mert a csajával lógok. – bólintok komoly képpel, de aztán elnevetem magam, hiszen csak vicceltem. – És, mint mondtam nem ragaszkodom semmilyen uticélhoz és nem is sietek sehová. – vonom meg a vállam az újabb szabadidő eltöltési tervekre. – Válassz te és már indulhatunk is.
Az csak természetes, hogy a pasijára vonatkozó kérdés után én is megkapom ugyanezt, de csak megrázom a fejem és egyáltalán nem zavar, hogy közben úgy hozzám bújuk, mint egy nagymacska, sőt igen csak felpezsdíti a véremet. Hogy az utcán közlekedők mit gondolnak erről? Hát ez engem marhára nem érdekel! Már régen fütyülök rá, hogy mások mit gondolnak.
- Ugyan már! – nézek rá csillogó tekintettel. – Bolond lennék lekötni magam, hiszen akkor lemaradnék az olyan csajokról, mint te. – mosolygok rá kicsit kajánul. – Sok mindent csinálok egyébként. – vonom meg a vállam. – Moziba járok, a haverokkal beülünk időnként egy-egy bárba, ilyesmi, ami éppen jön. És te? – kérdezek vissza. – A kollégáid nem hajtanak rád? Biztos nem unatkozol gondolom?
Azért egyszer-egyszer beugrik, hogy mennyire fura is az élet, hiszen engem, akit valószínűleg köröznek, itt sétálok egy CDS-es csajjal és egyikünk sem zárkózik el attól, hogy esetleg az éjszakát majd együtt töltsék, ha úgy alakulna. Ha a srácoknak elmesélem, biztos leesik az álluk, de legalábbis őrültnek néznek.

--------------------

user posted image
PM
^

Topic OptionsPages: (4) 1 2 3 ... Last » Reply to this topicStart new topicStart Poll