<% PM %>
Latest Shouts In The Shoutbox -- View The Shoutbox · Rules -  

Pages: (2) 1 2  ( Go to first unread post ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

» Lou Kocsmája
Stefan Lynch
 Posted: Jan 15 2015, 11:07 PM
Quote Post
Profile

Egyáltalán nem volt meglepő a reakciója, mikor rákérdez, hogy valami hülye viccről van-e szó. Csak a fejemet rázva jelzem, kellő óvatossággal, hogy nem poénkodom.
Persze, ha meglenne a pénz, kinézem magamból, hogy ténylegesen eljátszanám vele, egy pillanat erejéig. Azonban erről szó sincs.
-Természetesen. - bár az a kocsi volt a mindenem, de jelenleg, ha elakarja venni, nem áll módomban megakadályozni.
Most kissé hiányoltam is a két kardomat, talán nagyobb hülyeség volt a terepjárónál hagyni, mint gondoltam..
A pusztasági úttal kapcsolatban ellenkezett, aminek felettébb örültem, annak ellenére is, hogy valóban kitudnám ott fizetni. A másik ajánlatomnál azonban felettébb forogtak az agytekervényei. Ezen kissé majdnem mosoly kúszott végi az arcomon, de eszem ágában sem volt azt a látszatot kelteni, hogy átakarom verni. Minden vágyam volt megvizsgálni testközelből ezen pontokat a térképen, teljesen mindegy melyikkel is kezdve. Emellett, ha tényleg valakik a nyomunkban járnak, számíthatok egy kis vérre és akcióra is, amitől már önmagában mehetnékem támadt. Eltelt egy kis idő, azóta, hogy legutóbb halálközeli élményben volt részem és kezdett már hiányozni.
Mikor a kölyök elém tol egy söralátétet, már dörzsölni is kezdem a tenyeremet.
-Remek! Egyszerűen remek döntés! -török ki teljes extázisban.
Még nem ismertél ki teljesen Jimmy Latoya. Ha a pénz érdekelne, nem ócskaságokra tapadnék, mint légy a szarra. Engem a vér mozgat, a küzdelemben elfolyt izzadtság, a repkedő testrészek. Meg persze a vágy, hogy találkozzam a halállal. Persze csak közvetetten, baráti kapcsolatot ápolva.
Mikor megejti, hogy halott vagyok, ha megpróbálom átverni, teljes röhögésben török ki. Persze nem a fenyegetését vettem komolytalanul, teljes mértékben tisztában voltam vele, ha baj ütne ki kettőnk között, egy laza mozdulattal képes lenne kivégezni.
-Nos reméljük erre, nem kerül sor! Holnap hajnalban, pedig nekivágunk, ha megfelel.
Végül intek a csaposnak, hogy hozzon még nekünk egy kört, ha már "partnerek" lettünk, ne egyedül részegedjek le, közben aláfirkantom az elém tolt söralátétet.

"Én alulírott, Stefan Lynch kijelentem, hogy az expedíció során szerzett információk, kutatási anyagok és egyéb tárgyak társam, Jimmy Latoyát illetik meg. Ez alól kivételt képez két apróbb tárgy vagy információ, amelyet módomban áll kiválasztani. A két kiválasztott érték, ezentúl, az alulírott Stefan Lynch tulajdonát képezi."

Stefan Lynch
PM
^
Diane Kunoma
 Posted: Nov 27 2015, 07:23 AM
Quote Post
Profile

*Talán furának tűnhet, hogy egy hozzá hasonló fosztogató kinek sikerült feljutni egy bizonyos szintre, csupán kocsmára telik. Az igazság különben ott található, hogy nem érezné magát kellemesen túlságosan ettől elegánsabb helyeken, legalábbis egyedül biztosan. Ráadásul itt mindig történik valami érdekesség, mint például verekedés vagy egyéb nyalánkságok. Számára a veszély annyit jelent, hogy jobban oda kell figyelni a környezetére és kész. Amint belép a kocsmába, akkor rögtön jó pár férfi szemét érzi magán, de nem véletlenül. Csinosan és kihívón öltözött fel szokása szerint. Felül egy kellemesen dekoltált zöld topot visel, amihez egyértelműen egy kék farmert párosított. Fehérnemű terén most feketét visel, alul és felül. Lábán egy fehér zokni és egy szürke edzőcipő. Nyakában a szokásos szépen csipkézett fekete nyakpántja látható. A beállása tökéletes a nőies alakjához, így ahogy halad a pult felé, akkor még több szem szegeződik rá. Nem foglalkozik velük, mert sokkal inkább szomjas. Ráadásul nem fél tőlük, mert ha tapizni mernék, akkor eltörné a kezüket. Már majdnem odaér a pulthoz, mikor egy ismerős hajzuhatagra lesz figyelmes. A szemöldöke ugrik egyet, mert sosem látta még erre régi barátját. Nem késlekedik, mert kíváncsisága hajtja előre őt. Csendesen mögé kerül a másiknak, majd finoman ráteszi a kezét a bal vállára, majd rajta tartva lép mellé. Csak ekkor veszi el onnan kezét. Ezután a köszönti őt kezének jobbra és balra való mozgatásával. Nevetséges lehet tőle, hogy így fejezi ki magát, de hát aki néma, az legtöbbször mutogat. Azután kérdez csak rá, hogy „ő mit keres itt? Mi dolga van erre?” Ha feltette ezeket a kérdéseit, akkor bal könyökét rátámasztja a pultra, hogy teljesen odafigyeljen Katiára *
PMEmail Poster
^

Topic OptionsPages: (2) 1 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll