<% PM %>
Latest Shouts In The Shoutbox -- View The Shoutbox · Rules -  

Pages: (2) 1 2  ( Go to first unread post ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

» Gladius klub
Daren Moore
 Posted: Jan 7 2016, 02:24 AM
Quote Post
Profile

Tag: Daren More.
Csoport: Fosztogató
Daren és Victoria
.

Sokan akik itt élnek nem tudják elképzelni hogy lehet túlélni a sivárföldeken. Én inkább az ellenkezőjétől félek. Egy betondzsungel, melyet korrupt gyilkosok vezetnek sokkal rosszabb mint bármilyen teremtmény amivel kint találkozhatunk. Bár meglehet csak én gondolom így, elvégre nem sokat tudok a városról, járni is csak kétszer jártam a falakon belül s akkor sem időztem itt sokáig. A mostani utam azonban ide vezetett, és hazudnék ha azt mondanám nem a szükség hozott el idáig. Szerencsére vannak kapcsolataim a városon kívül akik tudják hogy juthatok be a városba, így néhány lefizetett őr, valamint némi furfang árán de sikerült a bejutás, s most itt vagyok. Frank egy hamis chippel is ellátott, bár be kell valljam baromira viszket a karom ahová beégette azt a szart. S hogy mi miatt is jöttem? Nos üzlet, s még csak nem is önös érdek. A ranger'snek utánpótlás kell, lassan kezdünk kifogyni jó pár dologból. Meglehet vannak fegyvereink és lőszerünk hozzá, van üzemanyagunk de valamiből nagyon híján vagyok. A Parancsnokság egy érdekes ötlettel állt elő, s mint felderítő, engem küldtek ide, hogy kipuhatolóztam mennyire megvalósítható az ötlet. A kapcsolataim szerint egy céhest kell megkeresnem ,de mivel itt annyi különböző illetőségű, és célú szabad céh van így elárulom a The Legionról van szó. Az összes "mocsok" közül akik itt a városban élnek őket tartom még valamire, párat ismertem, mert talán ez a céh az ami a legtöbb emberét küldte ki különböző missziókra a sivárföldekre. Mindegy is, első utam a Gladiusba vezet, ahová bár nem egyszerűen de azért mégis csak elérek. Próbálok elvegyülni a tömegben, de egyre jobban érzem azt a fura klausztrofób bezártságot, ami ha tovább fokozódik esküszöm eret vágok magamon. Szerencsére magát a klubbot nem nehéz megtalálni, az őrségen átjutni azonban már annál nehezebb. Az első ajtónk magába a klubba még egyszerű bejutni, és a tervek szerint a pultosnak leadva a jelet, beléphetek a "VIP" részlegre is. Így nem sokat teketóriázok ,hanem a pulthoz lépve rendelek egy Whiskey-t majd mikor kissé felszívódnak visszafogott hangon szólok a csaposnak.

- Egy üzlet miatt jöttem. Frank Gurellmo irányított ide, azt mondta itt tudnak nekem segíteni. - A f érfi gyanakvó pillantással mér fel, bár ezen meg se lepődök. Úgy tűnik a bizalom itt sem olyan könnyed dolog, akárcsak kint. Frank neve ismerős Legion-os körökbe. Mielőtt úgy döntött végleg leszámol Elysiummal volt 1-2 évet a céh állományába, ennek köszönhetem hogy talán elég jó belépő a neve számomra. Nemsokára tovább irányítanak a teherfelvonóhoz, ahol aztán jön a következő nem tetsző dolog. A fegyverek.... Nem azt mondom hogy kész arzenállal indultam útnak, de a kézifegyveremtől nem szívesen válok meg. Azt hiszem érthető, hiszen az évek alatt annyiszor volt nálam, hogy szinte már a testrészemmé vállt, de mivel láthatóan az őrség így nem enged tovább kénytelen leszek engedni.

- Francba is rendben.... De el ne sefteljétek mire vissza jövök... Francba is - Morgok miközben lefelé menet felkészülök a lehetséges dolgokra. Egy az üzlet nyélbe ütődik, és minden rendben lesz, kettő: Túl nagy árat kérnek érte, ami a legrosszabb dolog is egyben, mert a Desert Ranger's semmiből nem tud nélkülözni. Három: Bár nem fog tetszeni az ajánlatom, de alkuképesek lesznek. Meglátjuk, kíváncsi vagyok mondjuk arra is kivel lesz a találkozóm mert erről infót nem kaptam. Azt mondják majd ő megkeres ha megérkeztem. Nos kíváncsian várom. Öltözetem egyébként egy hétköznapi fekete pólóból áll, terepmintás nadrágból, valamint hosszú szárú bakancsból és egy szakadt bőrdzsekiből, egyszóval nem vagyok egy feltűnő jelenség.

PMEmail Poster
^

Topic OptionsPages: (2) 1 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll